hollandi

Water hygiëne Het is belangrijk om te letten op de hygiëne van de hottub. Water in de hottub wat schoon lijkt kan heel veel bacteriën bevatten. Ons filtersysteem is voorzien van een filterpomp en een UV lamp. Een UV filter desinfecteert het water op een veilige en milieuvriendelijke manier. Door dit systeem hoef je minder chloor te gebruiken om het water te ontsmetten. De richtlijn is dat je het water in je hottub 3 maanden goed kunt houden met dit filtersysteem, in combinatie met Aquaclean. De kwaliteit van het water waarmee de hottub wordt gevuld en de weersomstandigheden hebben invloed op de hygiëne van het water. Elementen die invloed hebben op de kwaliteit van het water zijn bijvoorbeeld; de hoeveelheid ijzer of regenwater in het water, of het grond- of kraanwater is.

eesti

vee hügieen Oluline on pöörata tähelepanu hügieenile kuum vann. Vesi mullivannis, mis tundub puhas, on võimalik sisaldavad palju baktereid. Meie filtrisüsteem on varustatud filtripumba ja UV -lambiga. Üks UV -filter desinfitseerib vee seifis ja keskkonnasõbralikul viisil. Tänu sellele süsteemile, vee puhastamiseks võite kasutada vähem kloori desinfitseerida. Juhend on see, et hoiate vett mullivannis 3 kuud hea selle filtrisüsteemiga, kombinatsioonis Aquacleaniga. Mullivannis kasutatava vee kvaliteet täidetakse ja ilmastikutingimused on mõju vee hügieenile. Elemendid, mis mõjutab vee kvaliteeti näiteks; raua või vihmavee kogus vesi, olgu see siis maapind või kraanivesi.

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)