hollandi

Bij het water in de hottub moet je ook de pH-waarde goed controleren en verbeteren als dit nodig is. Een goede pH-waarde zou tussen de 7.2 en 7.6 zitten. Dit is meetbaar met bijvoorbeeld testtrips. Als de pHwaarde buiten deze selectie ligt dan zal bijvoorbeeld chloor geen werking hebben. Tevens kan een lage of hoge pH-waarde irritatie veroorzaken van huid en ogen. Als het nodig is kun je producten kopen die de pH-waarde van het water laten stijgen of dalen. Het water uit de hottub halen? Dat kan heel gemakkelijk met de gardena-afvoer aan de onderkant van de hottub. Je kunt hier een tuinslang op aansluiten en het water weg laten stromen in de tuin of een put.

eesti

Samuti peaksite kontrollima mullivannis oleva vee pH väärtust kontrollige ja vajadusel parandage. Üks hea pH oleks vahemikus 7,2 kuni 7,6. See saab mõõta näiteks testribadega. Näiteks kui pH väärtus on väljaspool seda valikut kloor ei avalda mingit mõju. Samuti madal või kõrge pH, mis põhjustab nahaärritust ja silmad. Vajadusel saate osta tooteid, mis Suurendage või vähendage vee pH -d. Kas võtate mullivannist vett välja? See on GARDENA äravooluga väga lihtne mullivanni põhjas. Saad a ühendage aiavoolik ja laske vesi välja ojad aias või kaevus.

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)