hollandi

4. Chloor Chloor is een veelvoorkomend middel om water te zuiveren, maar het is belangrijk om rekening te houden met zowel de hoeveelheid chloor dat je gebruikt, als met de pH-waarde van het water. Daarnaast is het van belang om niet te veel chloor gebruiken, omdat dit de kwaliteit van je kachel kan aantasten. Om dit te voorkomen kun je het beste gebruik maken van kleine chloortabletten (15 – 20 mg) en deze te plaatsen in een drijver.

eesti

4. Kloor Kloor on tavaline vahend vee puhastamiseks, kuid see on oluline võtta arvesse nii kasutatud kloori kogus, kui koos vee pH väärtus. lisaks kas on oluline mitte kasutada liiga palju kloori kasutada, sest see mõjutab teie kvaliteeti võib ahju kahjustada. Selle vältimiseks kas on parem kasutada väikest klooritabletid (15-20 mg) ja need asetage ujukisse.

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)