hollandi

5. Filtersysteem Er zijn verschillende filtersystemen op de markt te verkrijgen, waarvan de filterpomp en het UV-filter het meest effectief zijn. De filterpomp heeft een natuurlijk filtersysteem, waarbij het water langs glas wordt gepompt. Grof vuil blijft achter in het voorfilter en klein vuil achter blijft in het filterglas/zand. Het is een hele simpele en duurzame oplossing, waarbij weinig onderhoud bij komt kijken. Daarnaast hoeft het water nog maar één keer in de drie maanden ververst te worden!

eesti

5. Filtrisüsteem Seadmel on mitu filtrisüsteemi turg, kelle filterpump UV -filter on kõige tõhusam. Filtripumbal on looduslik filtrisüsteem, kus vesi läbib klaasi pumbatakse. Jäme mustus jääb sisse sisse jääb eelfilter ja väike praht filterklaas/liiv. See on väga lihtne ja jätkusuutlik lahendus, vähesega hooldus on kaasatud. lisaks on vaja ainult vett valada kolm kuud värskendamiseks!

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)