hollandi

Moet ik de kachel nog vaak bijvullen met hout als het water op temperatuur is? Over het algemeen zal dit niet hoeven. Echter, als je een lang in de hottub zit kan het zijn dat het water net iets te veel afkoelt. Als je de kachel dan nog een klein beetje opstookt (zeker niet veel, anders wordt het al gauw te warm), dan moet dit goed komen! Hoeveel koelt de hottub af in de nacht? Gemiddeld koelt het water in de hottub zo’n 10 á 12 graden af in de nacht. Wanneer de hottub extra is geïsoleerd en of je er een cover bij gebruikt, dan zal dit wat minder zijn. Dit hangt echter wel af van de buitentemperatuur. Wat voor hout moet ik stoken? Je kunt het beste stoken met een lichtere houtsoort, dit zorgt voor een krachtige ontbranding. Wij raden aan hout te stoken met het FSC of PEFC keurmerk en droog hout met een vochtpercentage tussen de 15 en 22%. Hout dat in de tuin ligt is waarschijnlijk te vochtig. Ook papier, karton, geïmpregneerd of geverfd hout raden wij af!

eesti

Kas ma pean pliiti sageli puiduga täitma kas vesi on temperatuuril? Üldiselt pole see vajalik. Siiski, kui teie pikka aega mullivannis, võib juhtuda, et vesi lihtsalt natuke liiga lahe. Kui keerate pliidi uuesti üles paneb natuke (kindlasti mitte palju, muidu saab varsti läheb liiga kuumaks), siis peaks see korras olema! Kui palju mullivann öösel jahtub? Keskmiselt jahutab mullivanni vesi umbes 10–12 kraadid öösel maha. Kui mullivann on ekstra isoleeritud ja kas kasutate sellega katet, siis seda olgu vähem. See sõltub aga välistemperatuur. Millist puitu peaksin põletama? Parim on põletada kergema puiduliigiga, see tagab võimsa süttimise. Me soovitame puidu põletamine kvaliteedimärgiga FSC või PEFC ja kuiv puit, mille vahel on niiskuse protsent 15 ja 22%. Puit aias on ilmselt ka niiske. Samuti paber, papp, immutatud või värvitud me ei soovita puitu!

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)